Оперативна доставка Доставка по всій території України
Гарантія якості Товар має сертифікат ISO 9001:2015
Офіційна гарантія Гарантія від виробника 3 роки

Про магазин

 

Дитячі ортопедичні зростаючі парти від компанії Демі

 

Навчання в домашніх умовах доставляє дитині задоволення лише за умови наявності власного робочого місця. Саме тому батьки замислюються про придбання компактної дитячої парти. Це ідеальний вибір для будь-якого школяра, тим більше, що купувати її можна навіть на виріст. Компанія Демі, виробник дитячих шкільних меблів та комплектуючих, пропонує широкий вибір ортопедичних зростаючих парт та різноманітних додаткових аксесуарів, покликаних створити універсальний гарнітур, що задовольнить всі потреби дитини під час навчального процесу та дозвілля.

Зазвичай дитяча парта відноситься до певної серії, пропонованої виробником. Відповідно, для комплексної організації робочого місця учня, додатково можна самостійно підібрати тумбу, стелаж та стілець. У більшості випадків парти комплектуються кількома додатковими секціями, які надають батькам змогу створити для своєї дитини справжній міні-офіс.

Ортопедичні зростаючі парти від компанії Демі вирізняються особливою прочністю та ергономічністю. Придбавши такі меблі, Ви можете бути впевнені, що навчання в домашніх умовах принесе лише позитивні результати. Ваша дитина отримуватиме задоволення від навчального процесу, і все це за рахунок комфортного робочого місця, яке відтепер завжди буде поруч.

 

Переваги ортопедичних зростаючих парт від компанії Демі

 

Часом потреба в ортопедичних меблях обумовлена проблемами зі здоров’ям дитини. Сидіння за високим письмовим столом не йде на користь опорно-руховому апарату, що відбивається на поставі та самопочутті малечі в цілому. Саме тому придбання ортопедичної зростаючої парти є найбільш правильним рішенням та найкоротшим шляхом до комплексного вирішення питання облаштування повноцінного робочого місця для школяра.

Перш за все ортопедична зростаюча парта убезпечить Вашу дитину від можливих проблем з хребтом. Наслідком тривалої експлуатації неякісних меблів з асиметричною формою може стати сколіоз або захворювання опорно-рухового апарату. Позбутися цих неприємностей можна і допоможе в цьому зростаюча парта. Завдяки системі коригування висоти, вона легко підлаштовується під зріст учня. Таким чином дитина завжди займатиметься за зручним робочим місцем, що відповідатиме її віковим потребам.

Дитячі зростаючі парти від компанії Демі виконані з екологічно чистих та абсолютно безпечних матеріалів. Всі кути заокруглені, а виступаючі частини додатково захищені пластиковими бамперами. Фурнітура і кріплення парт не схильні до корозії, механізми регулювання висоти надійно фіксуються, стільниці витримують значні силові навантаження. Меблі надійні, практичні і довговічні. Завдяки сучасному дизайну та універсальним кольоровим рішенням вони органічно впишуться у будь-який інтер’єр, створюватимуть гарний настрій та легко налаштовуватимуть учня на робочий лад. Придбання дитячої ортопедичної зростаючої парти від компанії Демі стане величезним кроком на шляху до здоров’я та успіху Вашої дитини.