Аксесуари до парт Демі


Аксесуари до парт Демі

Аксесуари до парт Демі: навчання з комфортом і задоволенням


Якщо Ви вже вибрали для свого школярика зростаючу парту Демі – надійшла пора подбати про дрібниці, які ще більше підвищать функціональність «розумного» навчального інтер'єру. Додаткові аксесуари до парт Демі допоможуть раціоналізувати простір для зберігання всього шкільного приладдя, необхідного для комфортної роботи над домашніми завданнями, і продовжити термін служби учбових меблів. Вчасно реагуйте на нові захоплення дитини, прислухайтеся до її потреб і не сваріть за вічний безлад на столі. Можливо, малюк потребує Вашої допомоги. Функціональні «прибудови» до парт – навісні тумби, бічні та задні полиці – допоможуть грамотно організувати навчальний простір, визначити оптимальне місце для кожної речі і зберегти теплі стосунки в родині.

Якщо стільниця парти вже зайнята численними і важливими предметами, зверніть увагу на полиці для парт. Вони бувають бічні і задні. Тут можна розмістити підручники, зошити, монітор комп'ютера і навіть улюблені іграшки. Металеві перегородки допомагають надійно утримувати речі, не дозволяючи їм упасти. Якщо Ваша дитина лівша, Ви зможете створити ідеальні умови для її навчання та відпочинку – прикріпна бічна полиця може перебувати з будь-якого зручного боку відносно столу. Бічні і задні полиці можна підібрати до всіх моделей дитячих зростаючих парт Демі.

Навісні та викатні тумби – ще одні незамінні помічники в оптимізації робочого простору. Кожна тумба складається з висувних ящиків і спеціального лотка-органайзера для шкільного приладдя. Її дизайн продуманий до дрібниць. Тут немає гострих, виступаючих кутів. Усі потенційно травмонебезпечні частини, наприклад, виступаюче ребро передньої частини тумби, оснащені захисними накладками. Завдяки таким простим і функціональним аксесуарам до зростаючих парт Демі всі необхідні книги, зошити та канцелярія будуть зберігатися в бездоганному порядку і розміщуватись на відстані витягнутої руки.

При належному догляді придбана Вами зростаюча парта Демі зможе послужити не одній дитині. Висока якість використовуваних матеріалів, багатофункціональність і довговічність конструкції дозволяють «передавати» її від старших дітей до молодших. Досить змінити висоту стільниці – і парта знову готова «рости» разом зі своїм новим маленьким власником. Щоб зберегти первинний вигляд поверхні парти, використовуйте спеціальні силіконові накладки. Настільне прозоро-матове покриття Durable виконує подвійну функцію – захищає стільницю від будь-якого зовнішнього впливу і перешкоджає ковзанню розташованих на ній предметів. Силіконова накладка набагато безпечніша від свого класичного скляного аналога, легко миється і очищається від плям. Додаткові аксесуари до парт Демі подарують безліч варіантів облаштування персонального робочого місця для Вашого малюка. Нехай Ваша дитина вчиться легко, комфортно і з задоволенням!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)