Дитячі складані меблі Демі


Дитячі складані меблі Демі

Дитячі складані меблі Демі


Дитячі складані меблі Демі істотно спрощують, прикрашають життя батьків і дітей. Основними критеріями їх вибору є органічне поєднання вікових потреб малечі та наявності вільного простору в кімнаті. Складані меблі багатофункціональні, не займають багато місця, мають привабливий дизайн і розраховані на певний вік дитини. Вибираючи дитячі складані меблі Демі, скористайтеся нашими рекомендаціями – і тоді обрані аксесуари органічно впишуться в життєвий простір Вашого малюка, будуть сприяти його гармонійному розвитку і гарному настрою.

Оформляючи особистий простір дитини, враховуйте не тільки її вік, а й захоплення. Наприклад, однорічному малюкові зарано купувати набір дитячих меблів зі столиком і складаним стільчиком. Тут, швидше, доречним стане крісло для годування, яке можна також використовувати для ігор, перегляду мультфільмів, для творчих і розвивальних занять. Крісло виконане з непромокальних матеріалів, легко чиститься і має ремені безпеки. А мольберт стане в нагоді Вашій дитині протягом тривалого часу, аж до початкових класів. Адже його поверхня пристосована як для письма, так і для малювання крейдою, фарбами та маркерами.

Основними критеріями вибору на користь дитячих складаних меблів Демі є кілька параметрів. Перш за все, це міцність і надійність. Діти мають нестабільну координацію рухів і ще слабо володіють власним тілом. Меблі Демі стійкі, витривалі до ударів і не перекидаються у разі падіння малюка. Тут немає гострих кутів, частин, що виступають і можуть бути травмонебезпечними, фарби, яка обсипається чи відколюється. Всі матеріали гіпоалергенні – вони безпечні й екологічно чисті, нетоксичні, не окислюються і не мають неприємного запаху. Це пластик і метал, які стійкі до подряпин, легко чистяться і миються. А для більшої надійності і зносостійкості деталі, такі як стільниця, додатково покривають ламінатом. Корпус меблів яскраво, життєрадісно і стильно розфарбований, привертає увагу малюка і чудово вписується в контекст дитячих ігор.

Особливістю дитячих складаних меблів Демі є їх «уміння» створювати порядок в кімнаті. Відомо, що діти ще слабо організовані і трохи неуважні. Щоб олівці не були розкидані повсюди, у столі передбачений спеціальний пенал. Після закінчення занять стіл і стільчик можна скласти і помістити в шафу або заховати за двері. Це організовує не тільки дітей, але й дорослих. Дитячі складані меблі Демі легко транспортувати на дачу або в заміський будинок, щоб дітки за будь-яких обставин могли почуватися затишно, як в домашній обстановці. Ніжки аксесуарів оснащені спеціальними ковпачками, що захищають покриття підлоги від подряпин та інших механічних пошкоджень. Меблі сконструйовані з урахуванням особливостей дитячої анатомії. Наприклад, спинки сидінь розташовуються під невеликим нахилом для того, щоб зняти з м'язів спини зайве навантаження. Так малюк буде менше втомлюватися і довше перебуватиме в чудовому настрої.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)