Дитячі зростаючі парти Демі з масиву берези


Дитячі зростаючі парти Демі з масиву берези

Дитячі зростаючі парти Демі з масиву берези: навчання з користю для здоров'я


Рано чи пізно в родині назріває питання облаштування для школяра домашнього робочого місця. Навчальна зона вимагає грамотного підходу і продуманих рішень. Багато батьків помилково вважають, що досить купити дитині стандартний письмовий стіл і стілець. Але такий варіант більше підходить для старшокласників, коли підліткова постава сформована. Вибирайте навчальні меблі для учня молодших класів з урахуванням того впливу, який вони здійснюватимуть на його здоров'я протягом наступних років. Дитячі зростаючі парти Демі з масиву берези підлаштовуються під дитину та її інтереси протягом усього шкільного періоду життя. З кожним навчальним роком разом з дитиною будуть «рости» її парта і стілець.

Висота зростаючої парти Демі з масиву берези адаптується під зріст, вагу і пропорції тіла школяра, що змінюються з віком. Дитячі ноги не будуть «бовтатися», а коліна – упиратися в стільницю. Залежно від того, чим зараз зайнятий малюк, Ви можете регулювати кут нахилу столу. Наприклад, монітор вимагає горизонтальної поверхні, а для читання книги стане комфортною похила. Оптимальні розміри і лаконічний дизайн зростаючої парти Демі з масиву берези дозволяють їй органічно вписатися в готовий інтер'єр дитячої кімнати. Численні додаткові аксесуари, тумби, полиці допоможуть змінювати зовнішній вигляд робочої зони і адаптувати її під нові потреби Вашого школяра.

Всі деталі зростаючої парти Демі виконані з екологічно чистої деревини берези. Ретельна поліровка і обробка, м'яко закруглені краї роблять меблі безпечними, і це особливо важливо, якщо у Вас є молодші діти. Високоякісні металеві деталі стійкі до пошкоджень і корозії. Такі меблі довговічні. Вони легко можуть переходити від старшого учня в сім'ї до молодшого. Для цього достатньо просто відрегулювати параметри столу і стільця під зріст нового власника. Правильно підібрані навчальні меблі гарантують відсутність спинних і головних болів, швидкої стомлюваності очей і, як наслідок, неуважності. Зі зростаючою партою Демі з масиву берези Вашій дитині забезпечені всі умови для гарної постави, відмінного здоров'я і чудової успішності.

Щоб стільниця прослужила довше, можна придбати спеціальну силіконову накладку. Вона має кілька варіантів дизайну, який можна підібрати разом з дитиною. Такий додатковий захист легко очищається від пилу, фарби, бруду або пролитої рідини. Накладка змінна, має антиковзальні властивості і дозволяє утримувати предмети на похилій площині. Універсальний розмір силіконової накладки підходить для всіх моделей зростаючих парт Демі. Не турбуйтеся про те, що дитина може випадково зіпсувати стільницю! З силіконовою накладкою парта прослужить Вам дуже довго.
Зростаюча парта Демі з масиву берези надасть Вашій дитині повну свободу дій! Створюючи комфортні умови для розвитку малюка, Ви дбаєте також і про його здоров'я! Залучаючи школяра до облаштування свого робочого місця, Ви привчаєте його продумувати свій простір до дрібниць, вибирати корисні, стильні і функціональні речі. Якісні і комфортні меблі – це не розкіш, а спосіб життя.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)