Дитячі зростаючі парти Демі «White-Techno»


Дитячі зростаючі парти Демі «White-Techno»

Дитячі зростаючі парти Демі «White-Techno» – інноваційне поєднання навчання та відпочинку


Дитячі зростаючі парти Демі «White-Techno» – це справжня революція серед функціональних учбових меблів. Питання в організації навчального простору для школяра тепер вирішені раз і назавжди! Ультрасучасна парта стане незамінним меблевим комплексом, котрий повністю відповідає потребам підростаючої дитини. Парта буде доречна навіть у дуже малогабаритній квартирі, завдяки вдалому поєднанню оптимальних розмірів і багатофункціональності. Першою інновацією стала роздільна стільниця. Поділ поверхні столу на основну і додаткову частини виявився корисним і зручним. Велика і регульована стільниця призначена для основної роботи, а маленька і нерухома – для допоміжної. Тепер важливі предмети і книги не займатимуть корисний простір, а чекатимуть своєї черги на відведеній ділянці.

У базовій стільниці зростаючої парти Демі «White-Techno» передбачена можливість регулювання кута нахилу. Так, для читання і малювання можна вибрати гостріший кут, для розміщення ноутбука або монітора – рівну поверхню столу. Для монітора передбачена стаціонарна задня приставка до парти, а для канцелярського приладдя – бічні органайзери. Для кожної дрібнички визначене своє місце! Щоб уберегти поверхню від механічних пошкоджень або плям, в комплекті передбачені різні силіконові накладки. Вони є антиковзальними, перешкоджають падінню зі столу ручок, мобільного телефону та іншої техніки. Якщо прозорий силіконовий захист здасться Вам нудним, використовуйте спеціальні кольорові накладки. Серед них можна вибрати актуальні, з нанесеними принтами правил з різних шкільних предметів.

Коли можна купувати навчальні меблі для дитини? Який вік найоптимальніший, щоб привчати малюка до посидючості і правильної пози за партою? Починайте з шестирічного віку. Саме в цей період Ви можете закласти основи правильних і корисних звичок за допомогою грамотно підібраних, комфортних і багатофункціональних меблів. У процесі дорослішання малюка, завдяки регульованій висоті стільниці та сидіння, з ним будуть «рости» і його навчальні парта та стілець. Зростаюча парта Демі «White-Techno» цілком може «дорости» до шкільного випускного балу, а потім перейти в користування до молодшого учня в сім'ї.

Всі деталі комплекту зроблені з екологічно чистого матеріалу, гіпоалергенного і безпечного для чутливої ​​дитячої шкіри. Виступаючі частини таких меблів ретельно заокруглені, а гострі ребра додатково оснащені спеціальними накладками або бамперами. Адже діти такі активні та непосидючі! Механізм регулювання висоти стільниці надійно фіксується. Білий колір зростаючої парти Демі серії «White-Techno» органічно впишеться в будь-який простір, створить гарний настрій і легко налаштує дитину на робочий лад. Але, щоб білизна не виглядала занадто строго і одноманітно, навчальні меблі освіжили кольоровими дизайнерськими вставками. Забезпечуйте свою дитину здоровими, комфортними та якісними умовами для навчання! Про все інше подбають дитячі зростаючі меблі від Демі!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)