Дитячі зростаючі парти Демі «White»


Дитячі зростаючі парти Демі «White»

Дитячі зростаючі парти Демі «White» – навчання із задоволенням


Дитячі меблі, що здатні трансформуватися, перестали бути розкішшю – тепер комфортний і стильний спосіб життя доступний як ніколи раніше. Неодмінним атрибутом меблювання дитячої кімнати є парта, адже для виконання навчальних домашніх завдань необхідно мати комфортне робоче місце. Дитячі зростаючі парти Демі серії «White» – це інноваційний підхід до створення зручного простору для навчання і дозвілля дітей. Завдяки невеликим розмірам вони органічно вписуються в інтер'єр приміщення, а можливість вибрати додаткові аксесуари, підвісні тумби, полиці або підставки створює необмежений потенціал для організації справжнього райського куточка для Вашого малюка. Білий колір зростаючої парти Демі «White» не лише зробить кімнату світлішою, але й налаштує дитину на робочий лад, а яскраві, стильні і привабливі декоративні вставки подарують їй гарний настрій.

Незважаючи на свою компактність, зростаюча парта Демі «White» дуже містка. Площі її поверхні вистачить для розміщення комп'ютера, ноутбука, підручників та зошитів або креслярських аркушів. Кут нахилу стільниці можна варіювати залежно від потреб школяра. Наприклад, монітор краще розмістити на горизонтальній поверхні стола, а цікаву книгу – на похилій. Парта виготовлена ​​з матеріалу, який легко миється, чиститься від пилу, бруду або фарби. Можна також забезпечити стільницю додатковою силіконовою захисною накладкою, котра надійно захистить парту від подряпин, механічних пошкоджень і фарбувальних пігментів. Так дитина навчиться акуратному поводженню з речами, а меблі надовго збережуть привабливий зовнішній вигляд.

Висоту парти Демі «White» можна коригувати відповідно до зросту маленького власника. За рахунок регульованих ніжок і стільниці парта буде «рости», а придбавши до неї в комплект «зростаючий» стілець Демі, Ви забезпечите свого школярика комфортними і зручними навчальними меблями протягом усього періоду його дорослішання. Адаптуючись під зріст і вік дитини, такі меблі будуть також сприяти виробленню у неї навичок правильної постави. До того ж корисний простір парти можна збільшити за рахунок додаткових полиць, навісних або викатних тумб, стелажів. Такі «розумні» меблі органічно впишуться в життя дитини аж до закінчення нею середньої школи.

Дитячі зростаючі парти Демі «White» виконані з екологічно чистої деревини. Їхні кути ретельно заокруглені, а всі поверхні відполіровані. Парта має високий ступінь стійкості і не перекидається в разі падіння дитини. Фарба тримається протягом багатьох років, не відколюється і не тьмяніє з часом. Регульована стільниця надійно фіксується під обраним кутом і витримує істотні силові навантаження. Це робить парту Демі «White» абсолютно безпечною, довговічною і комфортною у використанні. Привчайте дитину до якісної турботи про своє здоров'я і дозвілля з раннього віку!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)