Дитячі зростаючі парти-трансформери Демі


Дитячі зростаючі парти-трансформери Демі

Дитячі зростаючі парти-трансформери Демі: надійні помічники на довгі роки

 

Ваша дитина пішла в школу. Для неї хочеться вибрати найкращий ортопедичний рюкзак, зручну шкільну форму, якісне взуття, надійний мобільний телефон. Та чи про все Ви подбали? Сучасна дитина багато часу проводить за столом з книгами, планшетом або за комп'ютером. Сьогоднішній школяр здебільшого веде сидячий спосіб життя, на відміну від своїх батьків, котрі проводили дозвілля в рухливих іграх на свіжому повітрі. Часи змінилися. Тепер всі розваги світу зосереджені в невеликому ноутбуку або планшеті. Якісний стіл і стілець стають для дитини необхідністю. Дитячі зростаючі парти-трансформери Демі – це одночасно і навчальні меблі, і розважальний куток, і творча майстерня.

 

Заняття за кухонним або письмовим столом не несуть здоров'я дитині. Сидіння на надмірно високому стільці веде до некоректного формування фізіологічних вигинів хребта і, як наслідок, до порушення постави. Будь-якій проблемі простіше запобігти, ніж шукати вирішення, і зростаюча парта-трансформер Демі допоможе впоратися з цим завданням. Вона зуміє «підлаштуватися» під Вашу дитину і м'яко скоригувати її поставу. Каркас парти регулюється під зріст школяра від 100 до 198 см. На її ніжки нанесена спеціальна шкала співвідношення висоти стільниці зі зростом дитини. Стільниця змінює кут нахилу і приймає до 9 положень. Фактично ці меблі будуть рости разом зі своїм власником від молодших класів до шкільного випускного. Вашим завданням залишиться лише періодично вимірювати зріст дитини, а потім регулювати висоту меблів. Таким чином, Ви створите оптимальні умови для правильного розвитку дитячого хребта, м'язів спини і формування гарної постави.

Інноваційність дитячих зростаючих парт-трансформерів Демі полягає в оригінальному рішенні розділити стільницю на дві зони – робочу і допоміжну. Регульована частина поверхні парти – робоча, за нею зручно писати, читати, малювати, креслити. Нерухома частина стільниці призначена для зберігання книг та інших речей, які завжди повинні бути під рукою, але в їх використанні немає потреби в поточний момент часу. Канцелярія та інші дрібні предмети поміщаються в спеціальний жолоб і надійно фіксуються навіть на стільниці, встановленій під кутом. Таким чином, ризик ненароком змахнути що-небудь зі столу відсутній. До того ж, дитячу зростаючу парту-трансформер Демі в будь-який момент можна вдосконалити і «добудувати» відповідно до потреб і бажань Вашої дитини. Наприклад, можна збільшити місце для зберігання речей за рахунок стелажа, підвісної тумби або додаткових полиць.

Дитячі зростаючі парти-трансформери Демі виконані з екологічно чистої деревини, ретельно обробленої і відполірованою. Всі кути заокруглені, а виступаючі частини додатково захищені пластиковими бамперами. Фурнітура і кріплення парт не схильні до корозії, механізм регулювання висоти стільниці надійно фіксується під обраним кутом і витримує значні силові навантаження. Дитячі ортопедичні меблі надійні, практичні і довговічні. Придбана одного разу, зростаюча парта-трансформер Демі стане вірним помічником Вашій дитині на довгі роки.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 15 із 16 (всього 2 сторінок)