Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-00

Виробник: Демі
Модель: СУТ.14-00
Наявність: На складі

5270
  • 5 270 грн


Доступні опції


Оперативна доставка

 

Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-00

 

Плануєте організацію робочого місця для свого дошколяти? А може потрібна компактна парта для юного абітурієнта? Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-00 – чудовий вибір у будь-якій ситуації. Компактній парті знайдеться місце навіть в малогабаритній квартирі і Ви легко організуєте повноцінне місце для навчання або дозвілля дитини віком від 6 до 18 років. Ви зможете не лише підтримати високу успішність і розкрити творчі здібності школяра, а й подбаєте про його здоров'я, адже добре організоване робоче місце гарантує правильну поставу, гарний зір та максимальний комфорт учня під час навчального процесу.

3D

Натисніть для перегляду 3D

Парта-трансформер Демі СУТ.14-00 – універсальне робоче місце для дітей будь-якого віку

 

Компактна парта буде доцільна в кімнаті будь-якого розміру. Різноманітна палітра кольорів дозволить підібрати парту на власний смак, а універсальні пастельні тони не відволікатимуть учня від роботи. Парта-трансформер може змінюватися не лише в залежності від зросту дитини, але й від типу виконуваних ним завдань:

  • Завдяки розсувним ніжкам зростаюча парта легко пристосовується під фізіологічні параметри учня.
  • Кут нахилу стільниці можна змінювати в залежності від актуального виду діяльності: читання, малювання, креслення.
  • Стільниця подовженого типу вивільняє додаткові 15 см. робочого простору, що забезпечує більше можливостей для пізнавальної діяльності учня.
  • Конструкцією передбачена спеціальна додаткова полиця для комфортної роботи з ноутбуком.

Крім того, з огляду на швидке зростання учнів молодших класів, парта-трансформер Демі СУТ.14-00 значно заощадить сімейний бюджет, адже Вам не доведеться щороку купувати нові меблі – достатньо періодично коригувати висоту стільниці і парта буде надійним супутником дитини до випускного класу.

 

Зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-00 – турбота про здоров'я та успішність учня

 

Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-00 допоможе зберегти здоров'я і створить комфортні умови для навчання Вашої дитини на довгі роки. Завдяки місткій, але компактній стільниці, школяр швидко навчиться організовувати робочий простір, тримати в порядку підручники, зошити, канцтовари тощо. З такою зручною партою Вам не доведеться нагадувати дитині про тримання постави – головне правильно підібрати висоту та кут нахилу стільниці. Робоча поверхня парти має додатковий простір, який можна задіяти для розміщення настільної лампи, щоб забезпечити дитині комфорт не лише при днівному світлі. Пам'ятайте, що правильно підібране освітлення вкрай важливе для здорового зору!

Варіативність кутів нахилу стільниці дозволяє не лише виконувати письмові навчальні завдання, а й розвивати творчість за допомогою малювання або ліплення. Завдяки такій універсальності, зростаючу парту-трансформер Демі СУТ.14-00 доцільно розміщувати не тільки вдома, а й в класних кімнатах навчальних закладів або розвиваючих курсів. Ортопедична парта пройде найсуворіший контроль відповідності всім санітарно-гігієнічним нормам!

 


Парта

Розмір стільниці (ШхГ) 75х55 см
Висота столу 53 см - 81,5 см
Кут нахилу стільниці до 26°+4 (9-ступенчатая регулировка)
Гачок для портфеля 2 шт
Лінійка і тримач для книжок есть
Шкала зросту есть
Жолоб для канцелярії есть
Розмір стола в робочому положенні (ШхГ) 75х68 см
Авторизація