Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-01

Виробник: Демі
Модель: СУТ.14-01
Наявність: На складі

5860
  • 5 860 грн


Доступні опції


Оперативна доставка

 

Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-01

 

Якщо Ви дбаєте не лише про академічну успішність, а й про здоров'я Вашої дитини, з дитячою зростаючою партою-трансформером Демі СУТ.14-01 всі Ваші очікування справдяться! Компактна, але містка стільниця, пристосована для комплектації ноутбуком і настільною лампою, дозволить розмістити всі необхідні підручники, зошити і блокноти, щоб вони завжди були під рукою. Якісно організоване робоче місце подарує дитині максимальний комфорт під час освітнього процесу, дисциплінує та викличе цікавість до пізнавальної діяльності.

 

Парта-трансформер Демі СУТ.14-01 – здоров'я дитини завжди в пріоритеті

3D

Натисніть для перегляду 3D

Вибір якісної парти вкрай важливий, адже правильно підібраний письмовий стіл – це запорука гарної постави і хорошого зору учня. Конструкція дитячої зростаючої парти-трансформера Демі СУТ.14-01 передбачає можливість регулювання всіх параметрів, необхідних для дитячого здоров'я. Надзвичайно важливо приділяти прискіпливу увагу відповідності розмірів парти зросту дитини, особливо в молодшому шкільному віці, коли формується постава учня.

Кожна парта-трансформер Демі СУТ.14-01 має функції підстроювання параметрів індивідуально під кожного учня. Завдяки цьому Ви зможете:

  • регулювати висоту столу для правильної посадки дитини;
  • коригувати кут нахилу стільниці, щоб домогтися оптимальної відстані від підручника до очей;
  • варіювати висоту додаткової полиці, якщо заняття вимагають використання ноутбуком;
  • забезпечити правильне освітлення.

Комфорт учня під час виконання навчально-розвиваючих завдань гарантує гарну академічну успішність, а регульована конструкція подбає про його поставу та зір. За такою зручною партою школяр буде вчитися із задоволенням. Все що Вам потрібно – придбати зростаючу парту та радіти високим досягненням своєї дитини.

 

Парта-трансформер Демі СУТ.14-01 – комфорт, компактність і стильний дизайн

 

Парта-трансформер Демі СУТ.14-01 виконана в нейтральних тонах, що сприяють концентрації уваги учня на роботі. Меблі компактні та не займають багато місця навіть у малогабаритному приміщенні. Дитяча зростаюча парта Демі СУТ.14-01 має кілька колірних рішень, завдяки чому впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. Ця модель відповідає всім санітарно-гігієнічним нормам і підійде як для домашнього застосування, так і для комплектації класів навчальних закладів або позакласних курсів.

Придбання ортопедичної зростаючої парти стане вигідним капіталовкладенням для Вашої родини, адже з її допомогою можна організувати повноцінне місце для навчання та дозвілля школяра від 6 до 17 років. Для батьків, які піклуються про здоров'я своїх дітей, ортопедична парта-трансформер у всіх сенсах стане справжньою знахідкою! Купити дитячу зростаючу парту-трансформер Демі СУТ.14-01 – означає зробити значущий крок на шляху до успіху та здоров'я своєї дитини.

 


Парта

Розмір стільниці (ШхГ) 75х55 см
Висота столу 53 см - 81,5 см
Кут нахилу стільниці до 26°+4 (9-ступенчатая регулировка)
Розміри задньої приставки (ШхГ) 75х25 см
Гачок для портфеля 2 шт
Лінійка і тримач для книжок есть
Шкала зросту есть
Жолоб для канцелярії есть
Розмір стола в робочому положенні (ШхГ) 75х88 см
Авторизація