Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-02

Виробник: Демі
Модель: СУТ.14-02
Наявність: На складі

6450
  • 6 450 грн


Доступні опції


Оперативна доставка

 

Дитяча зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-02

 

«Оупен спейс» – модне явище, що міцно увійшло в наш побут. Сучасний виробник шкільних парт та комплектуючих, компанія Демі, пропонує комплексні універсальні рішення, які повністю задовольняють потребу учня в особистому просторі й організації робочого місця. Придбання зростаючої парти-трансформера Демі СУТ.14-02 – це не лише вигідне капіталовкладення, а й вагомий внесок у здоровий та гармонійний розвиток Вашої дитини.

3D

Натисніть для перегляду 3D

Особливості та переваги дитячої ортопедичної парти Демі СУТ.14-02

 

Парта-трансформер Демі СУТ.14-02 має значні переваги перед стандартними письмовими столами. Розроблена з урахуванням фізіологічних особливостей дітей, парта відповідає всім ортопедичним нормам і є кластером академічної мобільності:

  • задня та бічна підставки парти призначені для зберігання шкільних підручників, канцелярського приладдя або розміщення комп'ютерного монітора;
  • розсувні ніжки коригують висоту парти і Ви зможете відрегулювати параметри аксесуара відповідно до росту дитини;
  • трансформованість конструкції забезпечує правильну поставу учня;
  • парта оснащена системою регулювання кута нахилу стільниці, що дозволяє адаптувати поверхню під різні види занять;
  • досить налаштувати одну частину стільниці для читання, а іншу для малювання – і ніщо не відволікатиме дитину від продуктивної пізнавальної діяльності.

Таким чином, правильно налаштована парта-трансформер Демі СУТ.14-02 зростатиме разом з учнем протягом усіх шкільних років. Придбавши цю парту, Ви забезпечите дитину комфортним робочим місцем на довгі роки і суттєво заощадите сімейний бюджет.

 

Додаткові можливості парти Демі СУТ.14-02

 

Ортопедична зростаюча парта-трансформер Демі СУТ.14-02 дуже компактна і не займе багато місця навіть в малогабаритній квартирі, а варіативність колірних рішень дозволить їй вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення. Парта відповідає всім стандартам санітарно-гігієнічних норм і підійде як для домашнього застосування, так і для комплектації класів навчальних закладів або позакласних курсів. Завдяки своїй конструкції парту можна використовувати і для занять учнів молодших класів, і для навчання випускників. Комфорт при виконанні навчальних завдань – це запорука академічної успішності. Все, що для цього потрібно – придбати зростаючу парту-трансформер, і Ви пишатиметеся високими досягненнями своєї дитини!

 


Парта

Розмір стільниці (ШхГ) 75х55 см
Висота столу 53 см - 81,5 см
Кут нахилу стільниці до 26°+4 (9-ступенчатая регулировка)
Розміри задньої приставки (ШхГ) 75х25 см
Разміри бокової приставки (ШхГ) 25х75 см
Гачок для портфеля 2 шт
Лінійка і тримач для книжок есть
Шкала зросту есть
Жолоб для канцелярії есть
Розмір стола в робочому положенні (ШхГ) 100х88 см
Авторизація