Дошки для малювання Демі


Дошки для малювання від компанії Демі: вчимося граючись

 

Творча активність виховує в дитини якості, необхідні їй у подальшому житті. Власний погляд на речі, образне мислення, фантазія, уява, пошук нестандартних рішень і розвиток дрібної моторики рук – це лише неповний  перелік користі від малювання і письма. Дошки для малювання від компанії Демі відкриють малюкові величезний світ образотворчого мистецтва. Навіть математичні приклади можна вирішувати за допомогою такого багатофункціонального помічника. Часто творча активність дитини загрожує розлитими фарбами, розмальованими шпалерами і безладом. Дошки для малювання допоможуть уникнути подібних казусів і направлять дитячу фантазію в мирне русло. Малюкові не доведеться перейматися питанням, куди подіти фломастер, котрим щойно закінчив малювати. Тепер усі олівці, крейда і маркери будуть акуратно складені на спеціальну поличку. Сюди ж можна поставити стаканчик, розмістити пенал або коробочку для зберігання дрібних, але дорогих серцю предметів. Така чарівна поличка може стати частиною захоплюючої дитячої гри!

Дошки для малювання Демі компактні, їх можна складати і зберігати, наприклад, за дверима. Це зручно в невеликих приміщеннях, де вільний простір має першочергове значення. Площини такої дошки мають магнітні властивості. В комплекті є магнітно-пластикові букви і цифри. З їх допомогою можна складати слова і вирішувати математичні завдання. І ось все готове для перших навчальних занять! Починайте знайомитися з буквами і лічбою. А якщо прикріпити до дошки великий аркуш паперу і зафіксувати його магнітами – вийде чудовий мольберт, як у справжніх художників! Малюк із задоволенням малюватиме акварельними фарбами. А паперовий аркуш завжди можна замінити новим.

Дві робочі сторони дошки призначені для малювання крейдою або водними маркерами. Смішні каракулі, фігурки і палички на дошці активно розвивають розширюють поглиблюють уяву малюка, вчать його самовиражатися через творчість. Це заспокоює, розважає і вдосконалюють розвиває. Обмальована поверхня легко очищається кількома рухами. А коли малюк підросте, дошка для малювання від Демі допоможе з виконанням перших домашніх завдань. Аксесуар розрахований на вік дітей від двох–трьох років до молодших класів. Весь цей час дошка буде вірним супутником на шляху до становлення маленької особистості.

Всі матеріали, з яких виготовлені дошки для малювання від компанії Демі, високоякісні, безпечні й екологічно чисті. Металевий каркас і пластикові деталі ретельно відполіровані та оброблені, що виключає небезпеку травм. Фарбувальна емульсія, що покриває деталі дошки для малювання, нетоксична і безпечна для дитячої шкіри. Міцна рама витримає посилений тиск крейдою або фломастером. Стійкі ніжки надійно фіксують конструкцію на плоскій поверхні і оснащені пластиковими накладками, які оберігають підлогу від подряпин. При бажанні, Ви завжди зможете обладнати дитяче місце для творчості додатковими аксесуарами – ортопедичним стільцем або викатною тумбою.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)