Мольберт дитячий універсальний Демі МДУ.06

Виробник: Демі
Модель: МДУ.06
Наявність: Нет в наличии

1410
  • 1 410 грн


Доступні опції


Оперативна доставка

 

Дитячий універсальний мольберт Демі МДУ.06

 

Мрієте виростити маленького генія? А, можливо, Ваша дитина новий Рембрандт або Далі? Якщо Вашому малюкові подобається малювати – розвинути і вдосконалити здібності юного митця допоможе практичний та універсальний мольберт МДУ.06 від компанії Демі. Творча активність виховує в дитині якості, необхідні їй у подальшому житті. Власний погляд на речі, образне мислення, фантазія, уява, пошук нестандартних рішень та розвиток дрібної моторики рук – це далеко не повний перелік користі від малювання й письма. Дитячий універсальний мольберт Демі МДУ.06 відкриє малюкові величезний світ образотворчого мистецтва!

Аксесуар обладнаний функціональним пеналом для фарб, маркерів, крейди та інших корисних дрібниць. Крім малювання, мольберт можна задіяти в якості магнітної основи для літер та , що поставляються в комплекті, за допомогою яких так весело вивчати нові слова та розв’язувати математичні задачі. І ось все готове для перших навчальних занять! Починайте знайомитися з буквами та рахунком. А якщо прикріпити до дошки великий аркуш паперу і зафіксувати його магнітами – вийде чудовий мольберт, як у справжніх художників! Малюк із задоволенням малюватиме акварельними фарбами. А паперовий аркуш завжди можна замінити на новий. Але найголовнішою перевагою придбання універсального мольберту Демі МДУ.06 стане те, що відтепер поверхні Вашого будинку позбудуться слідів образотворчого мистецтва юного художника і вся краса залишиться на мольберті.

 

Мольберт Демі МДУ.06 – творчий кластер для Вашої дитини

 

Коли малюк підросте, мольберт допоможе з виконанням перших домашніх завдань. Аксесуар розрахований на вік дітей від двох–трьох років до молодших класів. Весь цей час він буде вірним супутником на шляху до становлення маленької особистості. І, хто знає, може саме з цього мольберта почнеться шлях Вашої дитини як художника або математика. Адже ніколи не знаєш, який талант проявиться у малюка. Якщо маля має хист до малювання – заохочуйте це корисне заняття. В майбутньому дитина зможе застосувати своє вміння зображати дійсність в професії дизайнера або ілюстратора. Перетворіть навчання на гру, і Ваш малюк не змусить довго чекати власних академічних успіхів!

Всі матеріали, з яких виготовлений мольберт для малювання Демі МДУ.06, високоякісні, безпечні й екологічно чисті. Металевий каркас і пластикові деталі ретельно відполіровані та оброблені, що виключає небезпеку травм. Фарбувальна емульсія, що покриває деталі мольберта, нетоксична і безпечна для дитячої шкіри. Міцна рама витримає посилений тиск крейдою або фломастером. Стійкі ніжки надійно фіксують конструкцію на плоскій поверхні і оснащені пластиковими накладками, які оберігають підлогу від подряпин. Серед яскравих кольорів – блакитного, рожевого або сріблястого – Ви з легкістю підберете той, який сподобається Вашій дитині і гармонійно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати.

 

Авторизація