Зростаючі стільці Демі


Зростаючі стільці Демі

Зростаючі стільці Демі – комфорт і здоров'я Вашого малюка

 

Під час облаштування домашнього робочого місця для школяра важливо подбрати не лише про якісний стіл, а й стілець. Класичні дорослі меблі в даному випадку не підійдуть, оскільки вони не відповідають фізичним параметрам дитини. Основний їх недолік полягає в стаціонарності розмірів та неможливості адаптації під зріст і пропорції дитячого тіла. Ноги малюка можуть «провисати», а спина вигинатися від неправильної висоти сидіння. Правильне положення спини школяра під час занять – це запорука його здоров'я, адже значення постави особливо велике у дітей в період активного росту і формування скелета. Щоб виробити струнку поставу або скоригувати її, вибирайте для своєї дитини ортопедичні зростаючі стільці Демі. Вони «підлаштовуються» під зріст малюка і продовжують «рости» разом з ним усі шкільні роки. Регулюючи висоту сидіння ортопедичного стільця, Ви значно зменшите ризик появи у дитини сколіозу, що є результатом неправильного положення тіла під час сидіння. Такі меблі позбавлять малюка від звички розгойдуватися на стільці і навчать його правильно тримати спину під час занять.

 

Окрім турботи про здоров'я, ортопедичні зростаючі стільці Демі виділяються підвищеною стійкістю, міцністю і довговічністю. Всі їх розсувні механізми виконані з високоякісних металевих сплавів, стійких до пошкоджень і корозії. Таким чином, Вам не доведеться щороку турбуватися про необхідність міняти навчальний гарнітур. Досить періодично вимірювати зріст дитини і своєчасно регулювати висоту зростаючого стільця Демі. У міру дорослішання дитини стілець так само буде «рости», як і раніше забезпечуючи комфорт і зручність під час тривалої роботи за підручниками або комп'ютером, а положення спини школяра під час занять незмінно залишатиметься  правильним.

«Розумний» ортопедичний стілець Демі добре поєднується зі зростаючою партою Демі. Разом вони складають той унікальний тандем, який сприятиме здоровому розвитку Вашої дитини. Комфортні навчальні меблі, безсумнівно, позитивно позначаться і на її успішності в школі. Висока якість матеріалів, з яких виготовлені ​​дитячі зростаючі меблі Демі, гарантує їх довговічність. Ця покупка буде актуальна для Вашої родини багато років! Ви зможете передавати шкільний гарнітур молодшим дітям – для цього достатньо відрегулювати висоту стільця і ​​парти під нового маленького власника. Щоб стільниця парти прослужила довше, можна придбати спеціальну силіконову накладку, а захистити сидіння стільця від забруднень допоможе знімний чохол – він легко миється, приємний на дотик і не впливає на ортопедичні властивості стільця.

Всі матеріали, що використовуються при виробництві ортопедичних зростаючих стільців Демі, екологічно чисті та безпечні для дітей. Поверхні ретельно відполіровані й оброблені, краї заокруглені, а виступаючі частини мають обтічну форму. Ніжки стільців містять пластикові накладки, які вбережуть підлогу від подряпин і пошкоджень. Незважаючи на наявність металевих частин, стілець має невелику вагу, і дитина з легкістю зможе переставити його в будь-яке потрібне місце. З ортопедичними зростаючими стільцями Демі піклуватися про дитяче здоров'я як ніколи легко і приємно!


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)