Топ-3 поради з облаштування робочого місця дитини

Уже незабаром Ваш малюк надягне ранець і піде в перший клас. Це хвилюючий час як для дитини, так і для її батьків. В очікуванні 1-го вересня інтернет-магазин dami.ua пропонує ознайомитися з основними правилами організації робочого місця школяра. На що слід звернути увагу під час купівлі парти? Як вибрати стілець або крісло? Де краще встановити освітлювальні прилади? Відповіді на ці та інші запитання Ви знайдете в нашій статті.

Порада перша: практичність. Раціональний підхід до підбору учнівських меблів, парти або стільця – першочергове завдання у процесі планування робочого місця для школяра. Неправильно підібрана парта – це не тільки питання комфорту, а й додаткові фінансові витрати, а головне, потенційна шкода для здоров'я малюка. У профілактиці сколіозу, лордозу та інших патологій хребта ідеальним рішенням стане зростаюча парта від торгової марки «Демі». Це не просто письмовий стіл або місце для виконання уроків – це портативний офіс, з безліччю функціональних ящиків, лотків і регульованою стільницею. Крім турботи про здоров'я Вашого школяра, парта-трансформер дозволяє істотно заощадити сімейний бюджет, адже розрахована на тривалий термін експлуатації. Вона легко підлаштовується під параметри дитини і «росте» разом з нею, тому прослужить аж до вступу в університет.

Подібне правило здорового прагматизму варто використовувати і при виборі стільця або крісла. Найважливішим фактором є зручність маленького власника, адже йому доведеться проводити за навчанням багато годин. Сидіння повинно бути ортопедичним, його висота і кут нахилу спинки – регулюватися під ріст і комплекцію дитини. Виходячи зі сказаного вище, робимо висновок: практичність у виборі учбових меблів – вирішальний фактор на користь комфорту, здоров'я і підвищення якості життя школяра.

Порада друга: освітлення. Ідеальне освітлення для робочого та ігрового просторів – поєднання денного і штучного світла. Пам'ятайте, що для шульги настільна лампа повинна розташовуватися справа, а для правші – зліва. Для економії місця і практичності радимо купити лампу на регульованому кронштейні. Подібну конструкцію можна розмістити з будь-якого боку парти, вона послужить своєму власникові ефективніше і довше. Вибираючи освітлювальний прилад, звертайте увагу на наявність абажура або матового плафона. Вони створюють ефект розсіяного світла, мінімізуючи негативний вплив на зір дитини.

Порада третя: організація простору. Щороку обсяг інформації, яку має засвоїти школяр, значно збільшується. Кількість підручників і зошитів зростає, і, закономірно, постає питання про зберігання книг, конспектів і корисних дрібниць. Стелажі, тумби та підвісні полиці «Демі» чудово впораються з цим завданням. Якщо дитина ще вчиться в молодших класах, радимо придбати відкритий стелаж або полицю. Таким чином, всі необхідні предмети можна поставити на видному місці і малюк не буде їх забувати. Для учня середньої школи практичними й незамінними аксесуарами для розміщення навчальної літератури та шкільного приладдя стануть багатофункціональні стелажі з закритими тумбами.

Прагнення соціалізувати свою дитину та організувати їй комфортний простір для отримання нових знань – досяжна мета для кожного з батьків. Завдяки багатофункціональним шкільним меблям від торгової марки «Демі» це завдання стає цілком посильним. Вибираючи парту, стілець або освітлювальні прилади, варто пам'ятати: успіх у навчанні вашої дитини залежить від зручності та практичності предметів, які її оточують.

 


1499 0

Коментарі

Будь ласкаавторизуйтесь або зареєструйтесь to review