Як вибрати зручну парту для школяра

Турботливі й люблячі дорослі намагаються дати своїм дітям усе найкраще для їх розвитку. Піклуючись про фізичне здоров'я та естетичне виховання молодого покоління, сучасні батьки і педагоги віддають перевагу зростаючим партам. Ці меблі оснащені механізмом регулювання рівня нахилу стільниці і висоти самої парти, що дозволяє зробити її максимально зручною. На які параметри варто звернути увагу при виборі якісної й надійної парти для школяра?

  • Якщо Ви вирішили купити зростаючу парту, то це правильний крок на шляху до здоров'я та гармонійного розвитку маленької особистості. Якісно виготовлена парта-трансформер повинна мати багатоступеневий рівень нахилу стільниці і діапазон регулювання висоти від 50 до 85 см. Такий робочий стіл прослужить дитині від першого й до останнього класу навчання в школі. Погодьтеся, одна зростаюча парта на 12 років – ще й суттєва економія фінансів.
  • Дитячі меблі для школи і дому – це не тільки парта, але й ортопедичний стілець, тумби, стелажі для зберігання підручників та іншого шкільного приладдя. Вибираючи стілець або крісло для навчання, варто звернути увагу на його характеристики і можливість налаштовувати висоту сидіння і спинки. Щоб стілець довше зберіг свій первісний зовнішній вигляд, рекомендуємо забезпечити його захисним чохлом. Головним критерієм при виборі стільця або крісла для шкільної парти завжди був і залишається фактор турботи про здоров'я учня.
  • Вибираючи парту, обов'язково зверніть увагу на матеріали, з яких її виготовили. Натуральні меблі з деревного масиву – запорука тривалого терміну експлуатації виробу і користь для здоров'я малюка.
  • Будь-які дитячі меблі – це не просто частина домашнього інтер'єру, але й важливий елемент безпеки. Перед купівлею учнівської парти переконайтеся, що вона надійна в експлуатації, не містить гострих кутів і виступаючих деталей, а механізм регулювання – простий і доступний для школяра.
  • Крім практичної користі, важливу роль відіграє естетична характеристика, зовнішній вигляд і кольорове вирішення, в якому виконана парта. Варто віддати перевагу виробу в пастельних тонах, з можливими яскравими вставками. Пам'ятайте, забарвлення має мотивувати, а не відволікати від навчального процесу.

Інтернет-магазин dami.ua є офіційним дилером торгової марки «Демі», визнаного лідера в сфері виробництва і продажу дитячих і шкільних меблів. Відповідальний підхід до вибору шкільної парти – найкраща профілактика проблем з хребтом у дитини. Ми пропонуємо високоякісні, комфортабельні зростаючі парти для дітей за найвигіднішою ціною.

 


1844 0

Коментарі

Будь ласкаавторизуйтесь або зареєструйтесь to review