Профілактика неправильної постави дитини від компанії «Демі»

Проблема неправильної постави у дітей не нова. Особливої актуальності дана тема набула в останні десятиліття. У світі інформаційних потоків і величезних масивів знань про здоровий спосіб життя щораз більше підлітків страждають від проблем з хребтом і хвороб опорно-рухового апарату. У маленьких дітей досить пластичний скелет і з огляду на нерозвинуті м'язи і зв'язки більше схильний до виникнення патологій.

Шкільне навантаження, проведення тривалого часу в сидячому положенні, недостатня роз'яснювальна робота дорослих, а ще не відповідні індивідуальним параметрам парти й «універсальні» стільці, які часто стоять як у кабінетах для другокласників, так і випускників, не сприяють здоров'ю дітей. Традиційні шкільні меблі мало розраховані на диференціацію за віком і антропометричними даними учнів. У період швидкого зростання юний організм пристосовується до незручної і шкідливої пози – і формування поганої постави неминуче. Внаслідок цього неправильне положення тіла, що входить у звичку, призводить до защемлення нервів, міжхребцевих дисків і сколіотичних викривлень, які, в свою чергу, тиснуть на внутрішні органи і створюють перешкоди в їх розвитку та роботі.

Який же вихід з цієї ситуації? Меблева фірма «Демі» пропонує нестандартне рішення і широкий вибір зростаючих парт для дітей. Такі меблі схожі на високотехнологічний конструктор, який дозволяє змінювати параметри висоти парти або стільця і кут нахилу стільниці. У той же час ці вироби прості у використанні і з ними легко впорається навіть дитина.

Універсальні столи-парти торгової марки «Демі» – це унікальні в своєму роді меблі. Парта легко регулюється і «росте» разом з юним власником, плюс спеціальний ортопедичний стілець допомагає підтримувати хребет у правильному положенні. Продукція «Демі» – це професійне та відповідальне рішення у сфері шкільних меблів і справжньої турботи про здоров'я юного покоління.

Для коректного фізичного розвитку молодого організму, підтримання постави і загального самопочуття, крім правильно підібраних меблів, не варто забувати про своєчасне і збалансоване харчування та помірні фізичні навантаження. Корисні звички, які ми отримуємо в дитинстві, допомагають сформувати позитивне ставлення до свого здоров'я. Парти «Демі» – це звичка, котра веде до гарної постави і хорошого зору від самого початку навчання. Підібрати парту, отримати кваліфіковану консультацію і створити своєму малюкові здорову робочу атмосферу з перших шкільних днів Ви можете у нашому Інтернет-магазині dami.ua.

 


1385 0

Коментарі

Будь ласкаавторизуйтесь або зареєструйтесь to review