Дитячі парти «Демі» – огляд зростаючих парт на прикладі моделі СУТ.15-05

Як правило, сучасні турботливі батьки прагнуть облаштувати своєму малюкові зручне робоче місце на весь період навчання в школі. Дизайн і якість продукції «Демі» повністю підходить для такого тривалого періоду експлуатації. Основою зростаючих парт цього виробника є металевий каркас, всі використані матеріали міцні і довговічні, а здатність регулювання під зріст дитини і кілька рівнів нахилу стільниці роблять такі універсальні меблі справжньою знахідкою. На прикладі моделі СУТ.15-05 розглянемо основні переваги парт, що вміють «рости»:

  • Широкоформатна стільниця пастельних тонів чудово підійде до будь-якого інтер'єру дитячої кімнати.
  • Парта «Демі» СУТ.15-05 оснащена багатоступеневим механізмом нахилу робочої поверхні. Цей аспект дуже важливий, адже, згідно з рекомендаціями лікарів, різні види діяльності передбачають своє оптимальне розташування стільниці. За регульованою партою малювання, читання або письмові завдання будуть виконані дитиною з максимальним комфортом і без шкоди для постави і зору.
  • Розмір стільниці дозволяє вільно розташувати підручники і зошити, щоб усі необхідні речі були під рукою. Але, крім цього, на зростаючій парті легко розміститься комп'ютерний монітор, а системний блок компактно сховається під нею.
  • Старшокласники оцінять додаткову навісну тумбу, бічну приставну полицю і металеві обмежувачі для зберігання додаткових книг і аксесуарів.
  • Модель СУТ.15-05 належить до середньої цінової категорії зростаючих парт, і її габарити не завжди підходять для малометражних квартир. Для невеликого простору радимо звернути увагу на варіанти СУТ.14-00 або СУТ.14-02. Вони ні в чому не поступаються своїм повногабаритним товаришам, але іноді їх компактні розміри і демократична ціна – вихід для батьків, які піклуються про здоров'я і комфорт своєї дитини.
  • Крім стандартного набору функцій, всі парти «Демі» оснащені лінійкою, яка легко перетворюється в підставку для книг, а також гачком для сумки або рюкзака. Дитячі меблі даного виробника мають сертифікати якості міжнародного зразка і виконані з екологічно чистих і натуральних матеріалів.

Купити найбільш прийнятну для Вас парту завжди можна в нашому інтернет-магазині dami.ua. Є запитання чи сумніви? Телефонуйте! Наші консультанти допоможуть підібрати зростаючу парту або ортопедичний стілець в найкоротший час.

 


1329 0

Коментарі

Будь ласкаавторизуйтесь або зареєструйтесь to review