Вибираємо ортопедичний стілець для школяра

Діти – найбільша цінність для батьків. Кожен прагне від народження оточити свою кровинку максимальною турботою і дати їй усе найкраще. Непомітно малюк підростає і настає час відправляти його в школу. В той момент батьки стикаються з потребою оновлення гардеробу, закупівлі навчального приладдя і замислюються про робоче місце майбутнього першокласника – парту і стілець.

Традиційні шкільні меблі не особливо пристосовані для дітей. Та й як стандартний стілець може бути розрахований одночасно на дев'ятикласника і третьокласника? Однакова висота сидіння не підходить навіть для однолітків різного зросту і статури. За рекомендаціями лікарів, ортопедичний стілець для школяра повинен передбачати можливість зміни висоти і мати регульовану спинку, з вигином у районі попереку. Дуже часто, вибираючи крісло або стілець для дитини, дорослі орієнтуються тільки на її побажання й уподобання, але не завжди враховують користь для здоров'я. Наш хребет складається з п'яти відділів, але два з них, поперековий і грудний, – найважливіші для формування гарної постави. Тому правильне положення тіла під час тривалого сидіння за столом має принципове значення. Саме від дитячих меблів залежить майбутнє здоров'я спини і профілактика розвитку хронічних захворювань.

Вибираючи ортопедичний стілець для школяра, варто орієнтуватися на наступні аспекти:

  • Не купуйте стандартні стілець або крісло «на виріст». Їх параметри повинні індивідуально коригуватися під зріст і розміри тіла власника. Нахил сидіння, регулювання висоти і кут нахилу спинки – основні моменти, на які потрібно звернути увагу перед купівлею. Якщо стілець статичний – він не задовольнить потреб зростаючого дитячого організму.
  • Вибирайте сидіння, на якому дитині буде зручно, тобто досить глибоке і стійке на поверхні. Крісло на коліщатах мусить бути оснащене мінімум п'ятьма точками опори.
  • Спинка крісла або стільця повинна мати закруглену форму і оптимальну ширину, що дозволяє підтримувати спину дитини в правильному положенні.

Шановні батьки та педагоги, турбота про здоров'я і благополуччя дітей – основне завдання, яке відповідальністю лягає на ваші плечі. Подбайте про своє чадо, подарувавши йому комфорт і здоров'я протягом усіх років шкільного навчання.

 


1450 0

Коментарі

Будь ласкаавторизуйтесь або зареєструйтесь to review