Стелажі Демі


Стелажі Демі

Стелажі Демі: раціональність простору дитячої кімнати


З дорослішанням дитини зростають і її потреби. Спочатку збільшується кількість модного одягу і взуття, потім з'являються книги, фарби, фломастери, олівці та альбоми для малювання. Згодом у дитячій кімнаті поселяється комп'ютер разом з проводами, картами пам'яті і музичним обладнанням, а м'які іграшки змінює залізниця або колекція ляльок. Все це поступово починає господарювати в кімнаті і вимагає все більше місця для зберігання. Іноді батьки змушені повністю міняти інтер'єр дитячої, котрий більше не здатний вмістити всі речі їхнього чада. Однак не поспішайте вдаватися до радикальних заходів! У такій ситуації досить просто придбати дитячий стелаж Демі. Його можна використовувати як в якості органайзера для зберігання особистих речей, так і задіяти в ролі частини дитячого кутка.

Дизайн дитячих стелажів Демі розроблений так, щоб меблі займали мінімум місця в кімнаті, але вміщали максимум речей. Дуже просто підібрати модель стелажа, котра відповідатиме всім запитам Вашої дитини. Наприклад, якщо Ви зупините увагу на стелажі з відкритою тумбою під системний блок комп'ютера – глибокі полиці стануть сховищем для роутера, колонок, дисків, зарядних пристроїв і навушників. Для зберігання одягу актуальні стелажі з висувними ящиками. Коли у кожної речі буде своє місце – дитина легко знайде потрібну футболку або спортивну форму, а для підтримки порядку в кімнаті не знадобиться багато зусиль.

Підбирайте меблі в дитячу кімнату не тільки для особистих речей, а й для шкільного приладдя. Впоратися з цим завданням також допоможе стелаж Демі, що складається з декількох полиць і відділень-пеналів. Він стійкий і компактний – весь корисний і функціональний простір «іде» у висоту. Стелаж може бути викатним або стаціонарним, залежно від Ваших бажань і житлових умов. З його допомогою можна розділити дитячу кімнату на ігрову та робочу зони, використовуючи окремо або як додаткову комплектацію до навчальної парти. Всі відділення стелажів просторі і вміщують велику кількість речей. Придбання такого аксесуара розвантажить простір у кімнаті, подарує більше світла і вільного місця. У майбутньому модульну систему Демі можна адаптувати під нові потреби дитини. Неможливо передбачити, що знадобиться школяреві через кілька років, але у Вас завжди буде можливість перебудувати інтер'єр шляхом трансформації гарнітура, подібно до конструктора.

При виготовленні стелажів Демі використовується високоякісна і екологічно чиста деревина. Всі деталі ретельно відполіровані, не мають зазубрин і шорсткостей. Це гарантує безпеку меблів у експлуатації – дитина не зможе травмуватися чи подряпатися. Фурнітура витривала до ударів, зносостійка, не схильна до корозії. Стелажі Демі органічно поєднують високу якість, комфорт, безпеку, стиль і зручність. Дизайн стелажів Демі різноманітний – він передбачає варіанти оформлення інтер'єру кімнати як молодого джентльмена, так і юної леді. Таким чином, Вам не важко буде підібрати оптимальну модель стелажа, що задовольнить потреби й уподобання Вашої дитини.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)