Стільчики для годування Демі


Стільчики для годування від компанії Демі – комфортний і здоровий розвиток Вашого малюка

 

Ваш малюк намагається самостійно сісти і настав час привчати його до дорослої їжі? В цьому Вам допоможуть стільчики для годування дітей від компанії Демі. Це прекрасне рішення не тільки для споживання їжі – такі меблі є багатофункціональними. Затишно розташувавшись на такому стільці, маля може не тільки із задоволенням їсти кашу, а й малювати, дивитися мультфільми, гратися та й просто спостерігати за навколишнім світом. А батькам не доведеться хвилюватися, що малюк впаде, перевернеться або пораниться. Стільчик стійкий, надійний і при цьому легкий. Його не під силу розгойдати навіть найактивнішій і найенергійнішій дитині. Чотири стійкі ніжки широко розставлені під кутом одна до одної, завдяки чому цікавий непосида не зможе перекинути стілець. А ремінь безпеки надійно зафіксує малюка на сидінні і послужить додатковим захистом.

 

Дизайн стільчика для годування Демі продуманий так, щоб було зручно і дитині, і дорослим. У будь-який момент мама може зняти пластикову стільницю, щоб вимити її, змінити посуд або прибрати пластилін і фарби. Чохол для сидіння не пропускає рідину. Якщо дитина розлила молоко, досить протерти непромокальний знімний чохол – і всі готові до продовження трапези. Стільчик для годування приносить батькам максимум користі і дарує масу вільного часу. Між стійкими ніжками натягнута сітка для зберігання різних аксесуарів, іграшок, серветок та інших важливих дрібниць – достатньо перед годуванням скласти в неї все необхідне, і порядок забезпечений.

Сучасний спосіб життя вимагає мобільності не тільки від батьків, але й від меблів. Стільчики для годування Демі легко складаються, транспортуються і розбираються в новому місці. З цим молода мама легко впорається однією рукою, тримаючи іншою малюка. Компактні розміри стільчика дозволяють перевозити його в машині на природу, в гості, на дачу, в кафе. Відсутність дитячих посадочних місць в ресторані – більше для Вас не проблема. Найкомфортніше місце для маленького і важливого гостя у Вас завжди буде з собою. В невеликій квартирі стільчик можна зберігати в шафі або за дверима у складеному вигляді, дістаючи його тільки в разі потреби. Так Ви заощадите дорогоцінне місце і забезпечите комфорт оточуючим.

Спеціальна підставка для дитячих ніжок створює опору і привчає малюка правильно сидіти. Це важливо не тільки в ході прийому їжі. У процесі малювання, розглядання картинок, під час ігор, ліплення опора для ніг не дозволяє дитині сутулитися, сповзати вниз або завалюватися на бік. Два положення висоти сидіння дозволяють використовувати стільчик для годування Демі протягом півтора-двох років. За цей час малюк освоїться, навчиться правильно сидіти, поводитися зі столовими приборами і буде готовий пересісти за загальний обідній стіл.

В якості матеріалу при виготовленні дитячих стільчиків для годування Демі використовують високоякісний пластик і метал. Безпечний для чутливої ​​дитячої шкіри, пластик ретельно обробляється і полірується. Закруглені всі виступаючі частини, немає жодного гострого або виступаючого вугла. Столик і піднос пофарбовані за допомогою спеціальної нетоксичної емульсії, яка використовується у виробництві дитячих іграшок і посуду. Металеві елементи міцні, зносостійкі, не схильні до корозії. Стільчик для годування від компанії Демі – це комфорт, довговічність, безпека і здоров'я Вашого малюка.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)