Тумби Демі


Тумби Демі – функціональний інтер'єр дитячої кімнати


З кожним роком навколишній світ дитини стає багатограннішим і різноманітнішим. Дорослішаючи, малюк розширює свій світогляд, у нього з'являються перші захоплення і хобі. Як наслідок, зростає і «творчий безлад» у дитячій кімнаті. Не сваріть свого пустуна за розкидані іграшки, деталі конструктора, книги, диски та канцелярію. Адже наявність порядку – це комплексний результат рівня самоорганізації малюка і функціональності меблів у його кімнаті. Можливо, потреби й уподобання маленької особистості більше не вписуються в інтер'єр її життєвого простору. Щоб упорядкувати хаос в дитячій кімнаті, не обов'язково повністю міняти меблевий гарнітур. Досить тільки модифікувати його, докупивши функціональні тумби Демі.

Залучайте свого малюка до створення затишку і порядку в його кімнаті. Вибирайте меблі разом, поясніть різницю між моделями, доцільність тієї чи іншої покупки. Оцініть обсяг наявних у дитини речей та їх характер. Якщо це зошити та інший навчальний матеріал – досить придбати одну викатну тумбу Демі. Легка і мобільна, вона бездоганно впишеться в інтер'єр. Її можна заховати, наприклад, під столом і викочувати при необхідності. А якщо верхню частину тумби оформити у вигляді сидіння – вийде невеликий мобільний пуф. Така мультифункціональність меблів викличе у дитини захоплення, навчить поєднувати зручність і практичність!

Компактна підвісна тумба Демі звільнить робочу поверхню стільниці парти від захаращення предметами, якими школяр користується тільки зрідка. Незважаючи на невеликі розміри, вона дуже містка – у глибоких ящиках можна розташувати велику кількість речей. Головна перевага навісних тумб до парт Демі перед «дорослими» шафами полягає в їх доступності. Дитині більше не доведеться тягнутися до високих полиць – досить висунути ящик своєї власної тумби. Функціональні ящики й органайзер, якими вона укомплектована, вельми зручні для зберігання канцелярії, дисків, карт пам'яті та інших дрібних предметів. Визначивши для кожної речі своє місце, Ваша дитина з легкістю підтримуватиме порядок на своєму столі.

Всі дитячі меблі Демі виконані з якісного, екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу. Виступаючі вугли продубльовані спеціальними пластиковими бамперами. Фурнітура, стійка до пошкоджень і корозії, довговічна і прослужить багато років. Кожен сантиметр навісної або викатної тумби Демі використовується максимально раціонально – це органічне  поєднання якості, функціональності і мобільності. Завдяки продуманому дизайну дитячі меблі Демі гармонійно впишуться в інтер'єр будь-якої кімнати і допоможуть оптимізувати життєвий простір Вашої дитини. Розумні аксесуари, придбані як доповнення до зростаючих парт Демі, створять комфортні умови для навчання школяра на довгі роки, а це – запорука прекрасної академічної успішності.


Порівняння товарів (0)Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)