Тумба викатна Демі ТУВ.02-01

Виробник: Демі
Модель: ТУВ.02-01
Наявність: На складі

4400
  • 4 400 грн


Доступні опції


Оперативна доставка

 

Викатна тумба Демі ТУВ.02-01

 

Наявність порядку в дитячій кімнаті – це комплексний результат рівня самоорганізації дитини та функціональності інтер'єру приміщення. Мобільність, компактність та практичність – ось основні властивості, які притаманні дитячим меблям Демі, завдяки чому вони влучно відповідають поставленій меті. Якщо Ви вже придбрали для свого школяра зростаючу парту Демі – прийшов час подбати про дрібниці, які підвищать опціональність «розумного» інтер'єру. Щоб упорядкувати робочий простір учня, достатньо просто модифікувати меблевий гарнітур, доповнивши його допоміжними аксесуарами. Незамінним помічником в раціоналізації місця для зберігання шкільного приладдя стане викатна тумба Демі ТУВ.02-01.

Основним завданням викатної тумби Демі ТУВ.02-01 є звільнення простору стільниці парти від захаращення речами, якими школяр користується час від часу. Три місткі висувні ящика та органайзер, якими укомплектована тумба, дозволяють упорядкувати всі необхідні навчальні матеріали. Аксесуар можна задіяти для зберігання підручників, зошитів і різних дрібних предметів. Пластиковий лоток для канцелярського приладдя вміщає ручки, олівці, пензлі й фломастери. Більш того, упорядкування канцелярії можна перетворити на гру, адже тут кожній дрібниці відведено особливе місце, визначивши яке Ваша дитина буде з легкістю підтримувати порядок на власному столі.

 

Викатна тумба Демі ТУВ.02-01 – практична мобільність інтер'єру

 

Мобільність «розумного» навчального інтер'єру забезпечить безліч варіантів облаштування персонального робочого місця для школяра. Завдяки поворотним колесам викатну тумбу легко розмістити в будь-якій точці приміщення, а з її пересуванням впорається навіть дитина. Її можна заховати, наприклад, під столом і викочувати при необхідності. Така маневреність викличе у дитини захоплення та подарує радість від поєднання зручності з практичністю! Оптимізація зберігання підручників і зошитів прищеплює дитині любов до порядку, вчить організованості, вивільняє час і простір для нових відкриттів та творчих звершень. Нехай Ваша дитина вчиться легко, комфортно, із задоволенням!

Викатна тумба Демі ТУВ.02-01 виконана з якісного, екологічно чистого, гіпоалергенного матеріалу. Виступаючі кути продубльовані спеціальними пластиковими бамперами. Фурнітура, стійка до пошкоджень і корозії, довговічна і прослужить багато років. Кожен сантиметр викатної тумби використовується максимально раціонально – це органічне поєднання якості, функціональності і мобільності. Завдяки продуманому дизайну тумба гармонійно впишеться в інтер'єр дитячої кімнати і допоможе оптимізувати життєвий простір Вашої дитини. Розумні аксесуари, придбані як доповнення до зростаючих парт Демі, створять комфортні умови для навчання школяра на довгі роки, а це – запорука прекрасної академічної успішності.

 


тумби та стелажі

Количество ящиков 3 шт+ пенал
Размер тумбы ДхШхВ - 570х426х620 мм
Авторизація